فروش اقساطی آیفون | فروش اقساطی گوشی

آخرین اخبار دنیای دیجیتال

آموزش شخصی سازی پیشنهادهای سیری

آموزش شخصی سازی پیشنهادهای سیری

آموزش شخصی سازی پیشنهادهای دستیار صوتی سیری

 

آموزش شخصی سازی پیشنهادهای دستیار صوتی سیری : سیری(siri)در همه ی سؤالاتی که از کاربران دریافت می‌کند پیشنهادهایی را به عنوان پاسخ جواب  می‌دهد. این پیشنهادها می‌توانند در مورد جست و جوی، کنترل تجهیزات هوشمند

سازی منزل و همچنین باز کردن برنامه های مختلف باشد.در این میان، siri ممکن است بر اساس سؤالات مختلف، جواب های متفاوتی نسبت به

 آنچه کاربران در سر دارند را ارائه دهد. به همین دلیل کاربران تصمیم می‌گیرند تا پیشنهادهایی که سیری برای سؤالات مختلفی که میپرسند را عوض کرده تا پس از گفتن کلمات مشخصی بتوانند کارهای مشخصی را از سیری و دستگاه خود بر آن درخواست کنند.

 

البته باید به یاد داشت که این امکان به اطلاعات شخصی شما نیاز و دسترسی دارد و به همین دلیل بسیاری از کاربران به‌منظور حفظ حریم شخصی خود تمایلی به استفاده از آن را ندارند. اپل اعلام کرده که اطلاعات دریافتی از سیری را به داخل سرورهایش انتقال می‌دهد با این حال هرگز از آن‌ها به‌منظور انجام کارهای مختلف استفاده نخواهد کرد و از حریم خصوصی کاربران حفظ و نگهداری می‌کند. در این میان، بسیاری از کاربران ایفون همچنان در این زمینه راضی نشده‌اند و قصد دارند تا قابلیت پیشنهادهای سیری را از کار بیاندازد . در ادامه اموزش غیرفعال کردن این قابلیت را در دستیار دیجیتالی siri توضیح می‌دهیم تا با انجام آن از حریم خصوصی و شخصی خود بیش از گذشته حفاظت کنید.

شخصی سازی پیشنهادهای ارائه شده در دستیار سیری

مراحل و روش انجام این کار بسیار آسان و ساده  می باشد و تنها نیاز به انجام یک کار ساده دارید

 

  • 1.به تنظیمات اصلی آیفون یا همان Settings بروید
  • 2.در این بخش وارد زیر شاخه Siri & Search شده و سپس بخش Siri Suggestions را پیدا کنید
  • 3.حال گزینه رو بروی دو عبارت Suggestions in Search و Suggestions in Look Up را فعال کنید. شما همچنین می‌توانید Suggestions on Lock Screen را نیز غیرفعال کنید تا در زمان قفل بودن نیز این پیشنهادها به شما نشان داده شوند.

New-Siri-iOS-11-Icon

 

در نکات فنی و آموزشی      برچسب ها: , , , ,

ارسال دیدگاه

پست های مرتبط

X