فروش اقساطی آیفون | فروش اقساطی گوشی

آخرین اخبار دنیای دیجیتال

خرید اقساطی آیفون به جای گوشی های اندرویدی

خرید اقساطی آیفون به جای گوشی های اندرویدی

خرید اقساطی آیفون به جای گوشی های اندرویدی

خرید اقساطی آیفون به جای گوشی های اندرویدی: هنگام خرید تلفن جدید، معمولاً افراد باید بین دو سیستم عامل محبوب را انتخاب کنند. در اینجا 7 دلیل نشان می دهد تغییر دادن اندروید به آیفون ایده خوبی است.

1. امنیت اطلاعات

شرکت های امنیتی اطلاعات به اتفاق آرا موافقت می کنند که دستگاه های اپل نسبت به دستگاه های Android  ایمن تر هستند. طبق گزارشی از Forbes، 97 درصد بدافزارهای هوشمند تلفن های اندرویدی را هدف قرار می دهند.

تلفنهای Android به ویژه از فروشگاه های اپلیکیشن بدافزار و ویروس دریافت می کنند. فروشگاه App  اپل نسبت به فروشگاه برنامه تلفن های اندرویدی برنامه های کمتری برای ارائه دارد، اما تعداد برنامه های موجود مهمترین عنصر فروشگاه های برنامه نیست. اپل با انتخاب هر یک از توسعه دهندگان برنامه دسترسی به به اصطلاح اکوسیستم اپل – شبکه ای از دستگاه ها، برنامه ها و توسعه دهندگان بسیار دقیق است. ورود برنامه هایی که حاوی بدافزار هستند به App Store عملا غیرممکن است.

در مقایسه، فروشگاه برنامهGoogle ، Google Play ، محیط تبلیغاتی و رایگان است که هر کسی می تواند برنامه های خود را به نمایش بگذارد. به کاربر اجازه می دهد تا برنامه هایی را از خارج از فروشگاه Google Play نیز نصب کند – نظارت بر برنامه های احتمالاً حاوی بدافزار و ویروس غیرممکن است.

علاوه بر فروشگاه اپلیکیشن، سیستم عامل های به روز نشده نیز تهدید های امنیتی را ایجاد می کنند. از آنجا که چندین سازنده تلفن از سیستم عامل ارائه شده توسط گوگل استفاده می کنند، همه آن ها به طور همزمان بروزرسانی ها را دریافت نمی کنند و در نتیجه در معرض تهدیدات امنیتی گسترده قرار می گیرند. دستگاه های iOS فقط توسط اپل ساخته شده اند، بنابراین مشکل مربوطه وجود ندارد.

2. اکوسیستم اپل

طیف وسیعی از محصولات اپل در سالهای اخیر به ویژه افزایش یافته است. این شرکت ساخت رایانه را آغاز کرده و از آن زمان پخش کننده موسیقی، رایانه لوحی و ساعت های هوشمند را به انتخاب محصول خود اضافه کرده است. امروز، اپل طیف گسترده ای از محصولات و خدمات را برای اهداف مختلف ارائه می دهد.

دستگاه ها با هم یکپارچه و بی دردسر کار می کنند. برای پیوند دادن آنها نیازی به بارگیری یا نصب برنامه های جداگانه نیست، کافی است هنگام ورود به دستگاه هایی با همان Apple ID عکس، ایمیل، یادداشت و تقویم را می توان در همه دستگاه ها به اشتراک گذاشت. شما همچنین مجبور نیستید دو بار برای برنامه ها، فیلم ها یا کتاب ها بپردازید – آن ها را می توان در تمام دستگاه های شما یافت.

اکوسیستم بسته نیز ایمنی کاربر را تضمین می کند. هنگامی که دستگاه ها، کاربران، تولید کنندگان و توسعه دهندگان برنامه همه در یک اکوسیستم یکسان هستند، محیط عملیاتی ایمن است.

وضعیت تلفن های اندرویدی متفاوت است. چندین تولید کننده مختلف تلفن و رایانه لوحی را بر اساس همان سیستم عامل تولید می کنند، بنابراین یک اکوسیستم ایمن و استفاده از دستگاه ها با هم یکپارچه نمی تواند تضمین شود.

3. سهولت استفاده

تلفن های اپل به دلیل سهولت در استفاده از آن ها شناخته شده اند. قابلیت استفاده آن ها از منطق عملیاتی ساده ناشی می شود: همه برنامه ها از صفحه اصلی راه اندازی می شوند. به عنوان مثال، تمام تنظیمات را می توان در زیر یک منو یافت. و حتی اگر آیفون خود را به جدیدترین مدل ارتقا دهید، سیستم عامل هنوز به همان روش کار می کند و استفاده از آن آسان است.

یک تلفن اندرویدی به روش های مختلف قابل تغییر و تنظیم است، اما ویژگی های اصلی سیستم عامل آن بسیار پیچیده تر و گیج کننده تر از سیستم iOS است. اگر برای استفاده اولیه و استفاده هوشمند از گوشی هوشمند بسیار ارزشمند هستید، انتخاب آیفون انتخاب واضح است.

شاید این مطالب برای شما عزیزان نیز جالب باشد:

فروش اقساطی آیفون (بهترین آیفون ها قسمت چهارم)

فروش اقساطی آیفون (بهترین آیفون ها قسمت سوم)

فروش اقساطی آیفون (بهترین آیفون ها قسمت دوم)

فروش اقساطی آیفون (بهترین آیفون ها قسمت اول)

4. ابتدا بهترین برنامه ها را دریافت کنید

توسعه دهندگان بهترین و بالاترین کیفیت برنامه هنوز هم طرفدار اپل هستند. اکثر برنامه ها از فروشگاه App  اپل به عنوان سکوی پرتاب خود استفاده می کنند و برنامه های خود را خیلی زودتر از آنچه در فروشگاه Google Play گوشی های اندرویدی انجام می دهند در آنجا منتشر می کنند. این مورد در مورد برخی از محبوب ترین برنامه های سال های اخیر مانند Super Mario Run و Snapchat اتفاق افتاده است.

برخی از برنامه ها ممکن است به هیچ وجه برای تلفن های Android منتشر نشوند. ایجاد برنامه های بازی و برنامه هایی برای تلفن های اندرویدی برای توسعه دهندگان برنامه بسیار سخت تر است، زیرا طیف گسترده ای از آن ها وجود دارد و بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد این تلفن ها را باید در توسعه لحاظ کرد. مدل درآمد App Store همچنین به توسعه دهندگان برنامه های باکیفیت نیز کمک می کند، که همچنین برنامه های ایمن و خوبی را برای کاربران آیفون در آینده نیز تضمین می کند.

5. Apple Pay

Apple Pay سرویس پرداخت اپل است که امکان استفاده از کارت شما را با پرداخت کارت اعتباری و بدهی فراهم می کند. پرداخت به همان روش پرداخت بدون تماس با کارت پلاستیکی کار می کند، یعنی با قرار دادن تلفن توسط کارت خوان. این کارت باFace ID ، Touch ID یا رمز عبور تلفن محافظت می شود و به شما امکان می دهد اطلاعات پرداخت خود را ایمن نگه دارید.

Apple Pay همچنین می تواند برای خرید در برنامه ها استفاده شود: رزرو هتل، خرید لباس یا سفارش پیتزا نمی تواند آسان تر باشد. Google Pay  هنوز در بسیاری از کشورها در دسترس نیست، بنابراین کاربران نیاز به یک روش ساده و آسان پرداخت تلفن همراه باید برای آیفون اپل انتخاب کنند.

6. اشتراک گذاری خانواده

آیفون اپل برای کودکان به خصوص اگر تمام خانواده از دستگاه ها و تلفن های اپل استفاده می کنند انتخاب مناسبی است. استفاده از تلفن بی خطر است زیرا والدین می توانند به راحتی آنچه را که فرزندانشان با تلفن های خود انجام می دهند، پیگیری کنند. در پست های آینده، دلایلی را بیان می کنیم که چرا آیفون برای تلفن اول کودک یک انتخاب عالی است.

به اشتراک گذاری خانواده اپل زندگی خانوادگی را آسان تر می کند. به عنوان مثال، حداکثر شش عضو خانواده می توانند موسیقی مشترک، خرید فیلم یا برنامه را تهیه کرده و آلبوم عکس، تقویم و یادآوری را به اشتراک بگذارند. هیچ خطری برای بارگیری کودکان از برنامه های نامناسب یا دستمزد وجود ندارد، زیرا Family Sharing تأیید والدین را برای برنامه های فرزندانشان امکان پذیر می کند.

و به عنوان مثال، هنگامی که کودکان شروع به رفتن به مدرسه می کنند، والدین می توانند با ویژگی Find My Friends ، سفر را پیگیری کنند.

شاید این مطالب برای شما عزیزان نیز جالب باشد:

خرید اقساطی بهترین آیفون ها و گوشی های اندرویدی 2020 (قسمت دوم)

خرید اقساطی بهترین آیفون ها و گوشی های اندرویدی 2020 (قسمت اول)

فروش اقساطی آیفون: 10 دلیل مردم به جای تلفن های اندرویدی آیفون خریداری می کنند

خرید اقساطی آیفون: آیفون ها از گذشته تا کنون

7. آیفون ها ارزش خود را حفظ می کنند

از آنجا که مدل های جدید تلفن های هوشمند با ویژگی های جذاب اغلب منتشر می شوند، مردم دائما می خواهند تلفن های خود را به مدل های جدیدتر ارتقا دهند. هنگامی که مردم استفاده از تلفن های خود را متوقف کرده و گوشی جدیدی را خریداری می کنند، اغلب می خواهند تلفن قدیمی هنوز کاربردی خود را با بهترین قیمت ممکن به فروش برسانند.

تلفن های اپل ارزش فروش خود را به مراتب بهتر از تلفن های اندرویدی نگه می دارند. آیفون ها از مواد باکیفیت ساخته شده اند، که به آن ها کمک می کند تا ارزش فروش مجدد خود را حفظ کنند. تلفن های اپل همچنین به عنوان مدل های پرچمدار و به روز تر باقی می مانند، زیرا تنها یک سازنده وجود دارد و گوشی های جدید و بهتر به همان اندازه تلفن های اندرویدی راه اندازی نمی شوند.

به عنوان مثال، آیفون های مورد استفاده را می توان به Swappie فروخت که آیفون های استفاده شده را خریداری و به فروش می رساند.

فروش اقساطی آیفون

با توجه به برتری های گفته شده که گوشی های آیفون نسبت به گوشی های اندروید دارند احتمالا شما هم دوست دارید که یکی از گوشی های تلفن همراه آیفون را در اختیار داشته باشید.

برای این کار کافی است با ما تماس بگیرید و بهترین مدل گوشی های تلفن همراه آیفون را با شرایط بسیار عالی و فوق العاده ویژه به صورت کاملا اقساطی از ما خریداری نمایید. این روش خرید برای گوشی های تلفن همراه پیشنهادی نیست که هر روز مشاهده کنید پس قبل از این که دیر شود از طریق فروشگاه اقساط کالا آیفون خود را به صورت اقساطی خریداری نمایید.

اعتماد شما به فروشگاه معتبر اقساط کالا اعتبار ما و رضایت شما را ایجاد خواهد کرد.

شماره تماس جهت مشاوره رایگان و خرید محصولات:
۰۲۱-۷۷۹۷۳۵۳۹ و ۷۷۹۷۳۱۶۳-۰۲۱

در خبرها

ارسال دیدگاه

X