فروش اقساطی آیفون | فروش اقساطی گوشی

آخرین اخبار دنیای دیجیتال

خرید اقساطی آیفون دست دوم در سال 2020

خرید اقساطی آیفون دست دوم در سال 2020

خرید اقساطی آیفون دست دوم در سال 2020

خرید اقساطی آیفون دست دوم در سال 2020 : اگر می خواهید یک گوشی آیفون داشته باشید اما نمی خواهید یک گوشی نو خریداری نمایید، شما تنها نیستید بسیاری از افراد هستند که می خواهند این کار را انجام دهند.

البته باید این را در نظر داشته باشید که اگر هر چیزی برای تلفن اشتباه پیش آمد، پای خودتان خواهد بود.

ابتدا بررسی کنید که آیفون برای شما مناسب است

آیفون های زیادی برای خرید وجود دارند. برای محدود کردن انتخاب های خود، مهم است که قبل از زمان دقیقاً بدانید که آیفون مورد نظر برای خرید چیست.

اگر به خرید آیفون استفاده شده تصمیم گرفتید، قدم بعدی این است که بفهمید کدام مدل مناسب برای شما مناسب است.

مراقب لیست سیاه باشید

لیست سیاه بانک اطلاعاتی تلفن هایی است که به عنوان سرقت گزارش شده است. هنگامی که یک تلفن در لیست سیاه قرار گرفت ، دیگر قادر به اتصال به هیچ شبکه ای نیست.

به نظر می رسد این گوشی کاملاً کار می کند، اما لحظه ای که در سیم کارت خود ظاهر می شوید، نمی توانید به شرکت مخابراتی خود متصل شوید. اگر این اتفاق بیفتد، شما در واقع یک iPod بسیار گران و بی استفاده خریداری کرده اید.

خطر خرید آیفون استفاده شده در سال 2020 را درک کنید

البته، هیچ راهی برای تضمین عدم وجود تلفن پس از خریداری گوشی، به عنوان سرقت گزارش نمی شود .

اگر فروشنده تلفن را تحت بیمه خود داشته باشد، ممکن است هنگامی که آن را به شما فروخته است تلفن را به عنوان سرقت شده گزارش دهد. آنها ایستاده اند تا کمی پول بدست آورند، و شما ایستادگی می کنید که استفاده از تلفن خود را از دست دهید.

پس از پایان یافتن تلفن در لیست سیاه، فقط شخصی که در ابتدا از آن خبر دزدیده شده است می تواند آن را حذف کند. اگر با تلفن سیاه لیست شده باشید ، می توانید با فروشنده تماس بگیرید ، اما احتمال اینکه شما شانس داشته باشید ، شانس دارید.

خرید آیفون های مورد استفاده

هنگام خرید یک آیفون استفاده شده، قفل فعال سازی را بررسی کنید

به غیر از لیست سیاه، می توانید از قفل فعال سازی که به اپل آیدی گره خورده است، از استفاده از آیفون نیز جلوگیری کنید. پس از قفل فعال سازی، کد راه اندازی Apple ID برای راه اندازی تلفن پس از تنظیم مجدد باید وارد شود.

خوشبختانه، یک روش احمقانه وجود دارد که می گوید قفل فعال سازی در آیفون را فعال کرده اید – سعی کنید آن را فعال کنید! برای انجام این کار، شما نیاز به داشتن سیم کارت دارید ، بنابراین هنگام ملاقات با فروشنده، حتماً آن را همراه خود داشته باشید.

از صفحه اصلی iPhone، به تنظیمات> عمومی> تنظیم مجدد> پاک کردن همه محتوا و تنظیمات بروید. پس از تنظیم مجدد، در سیم کارت خود پاپ کنید و روند فعال سازی را شروع کنید. اگر در این مرحله از شما خواسته شود که یک Apple ID و رمز عبور را برای ادامه کار وارد کنید، قفل فعال سازی هنوز در تلفن فعال است.

این لزوما به این معنی نیست که فروشنده در تلاش است تا گوشی دزدیده شده را روی شما بارگیری کند. این فقط می تواند این باشد که آنها متوجه نیستند که قفل فعال سازی هنوز روشن است. اگر اینگونه است، از آنها بخواهید که این مراحل را برای برداشتن قفل دنبال کنند.

قبل از خرید آیفون را تست کنید

اگر تأیید کرده اید که تلفن در لیست سیاه یا فعال سازی قفل نشده است، در واقع می توانید به دنبال تلفنی باشید که از خرید آن بی خطر باشد. آخرین کاری که می خواهید انجام دهید اینست که تمام عملکردهای اصلی گوشی را تست کنید.

برای انجام این کار به طور مؤثر، می خواهید به چند مورد مجهز شوید. مطمئن شوید که شارژر و هدفون کارگر اپل دارید.

اگر از دستگاه های بلوتوث استفاده می کنید، یکی از این موارد را نیز بیاورید. مهمترین چیز برای آوردن یک دوست است. ترجیحاً کسی که همان آیفون را دارد که می خواهید بخرید.

اگر تلفن تمام آزمایش های زیر را پشت سر بگذارد، می تواند ارزش کسب درآمد سخت شما را داشته باشد.

شاید این مطالب برای شما جالب باشد:

برترین تلفن های همراه موجود برای خرید اقساطی گوشی امروز (قسمت اول)

برترین تلفن های همراه موجود برای خرید اقساطی گوشی امروز (قسمت دوم)

همه چیز راجع به فروش اقساطی آیفون

راهنمای خرید اقساطی آیفون 2020

موارد دیگری که باید بررسی کنید

  1. 1. صفحه نمایش دکمه    3.  بلندگو و میکروفون    4.  پورت    5.  دوربین    6.  آسیب مایع    7.  اتصال

  1. 1. صفحه نمایش

اولین کاری که می خواهید انجام دهید این است که روشنایی گوشی را روشن کرده و برنامه “تنظیمات” یا “یادداشت ها” را باز کنید تا بتوانید یک پس زمینه سفید بر روی صفحه نمایش بگیرید. آیا رنگ سفید واقعاً سفید است؟

برخی از صفحه نمایش ها می توانند یک رنگ جزئی، معمولاً صورتی ایجاد کنند. به نظر می رسد اکنون یک اتفاق بزرگ به نظر نمی رسد، اما یک فرصت خوب وجود دارد که می تواند به مرور زمان بدتر شود.

بعد، شما می خواهید مطمئن شوید که هر اینچ از صفحه نمایش برای لمس پاسخ می دهد. بهترین راه برای این کار رفتن به صفحه اصلی و نگه داشتن انگشت خود بر روی هر نماد برنامه است.

برنامه ها شروع به تکان دادن خواهند کرد. سپس می توانید آنها را به دور صفحه بکشید. یک برنامه را روی کل صفحه بکشید. اگر برنامه بدون اینکه انگشت خود را از صفحه نمایش بگیرید، قطره می رود، ممکن است تازه یک مکان مرده پیدا کرده باشید.

  1. 2. دکمه ها

می خواهید تمام دکمه های تلفن را تست کنید تا مطمئن شوید که آنها به طور عادی کار می کنند، از جمله سوئیچ بی صدا. پس از راضی شدن این موارد عملکردی هستند، روی دکمه خانه تمرکز کنید. آیا بیشتر از حد معمول می چرخد ​​یا می پیچد؟ اگر این کار را انجام دهد، این می تواند نشانه ای باشد که دکمه با بخشی کم کیفیت جایگزین شده است.

دکمه صفحه اصلی جایگزین اغلب به این معنی است که اسکنر اثر انگشت Touch ID دیگر کار نمی کند. با رفتن به تنظیمات> شناسه لمسی و رمزهای عبور> اثر انگشت، و انتخاب “افزودن اثر انگشت …” این کار را آزمایش کنید. سعی کنید انگشت شست خود را چند بار روی دکمه خانه قرار دهید. اگر هر نوع بازخورد را روی صفحه مشاهده می کنید، Touch ID خوب کار می کند.

  1. 3. بلندگوها و میکروفون ها

دو نوع بلندگو در یک آیفون وجود دارد، بلندگوی اصلی در پایین تلفن و بلندگوی گوش که در حین مکالمه استفاده می شود.

هر دو این مورد را با استفاده از برنامه “یادداشت صوتی” آزمایش کنید. ضبط تست سریع و پخش را انجام دهید و گوشی را تا گوش خود نگه دارید. اگر این همه خوب است، روی نماد بلندگو در سمت راست بالای گوشی ضربه بزنید تا ضبط خود را از بلندگوی اصلی پخش کنید.

اتفاقاً شما فقط با ساختن آن ضبط صدا، میکروفون اصلی آیفون را آزمایش کرده اید. میکروفون های باقیمانده در قسمت بالای گوشی قرار دارند و در اصل توسط سیری استفاده می شوند.

یک ثانیه دکمه خانه را نگه دارید و بگویید “سلام سیری”. اگر سیری جواب ندهد ، ممکن است در میکروفون مشکلی ایجاد شود.

  1. 4. پورت

هدفون خود را وصل کرده و در همان ضبط صوتی که اخیراً ساخته اید، پخش کنید. این یک فرصت خوب برای دو برابر کردن دکمه های میزان صدا است. اطمینان حاصل کنید که صدا از دو طرف هدفون پخش می شود.

مرحله بعدی درگاه شارژ را امتحان کنید. شارژر مورد نظر خود را وصل کرده و مطمئن شوید که توسط آیفون شناسایی شده است. انتهای اتصال را کمی به بندر رعد و برق وصل کنید. تلفن حتی هنگام جیغ کشیدن باید شارژ خود را ادامه دهد.

اگر هدفون یا شارژر به هیچ وجه وصل نشود، ممکن است این پورت ها را تعویض کنید – یا این ممکن است وجود داشته باشد که مقداری جیب یا جیب های دیگر وجود دارد که راه را مسدود می کند .

  1. 5. دوربین

برنامه دوربین را باز کنید و با دوربین های پشتی و سلفی چندین عکس و فیلم بگیرید. این جایی است که دوست داشتن یک مدل با همان مدل آیفون را در اختیار شما قرار می دهد، زیرا می توانید نتایج را با یکدیگر مقایسه کنید.

اگر به نظر می رسد کیفیت تصویر و فیلم با استانداردهای اپل مطابقت ندارد، فوکوس اتوماتیک دوربین پشت را آزمایش کنید. چیزی را از راه دور بزرگنمایی کنید و در مناطق مختلف روی صفحه ضربه بزنید. لنزها باید به طور خودکار تمرکز و روشنایی را تنظیم کنند.

  1. 6. خسارت مایع

این مهم است که مطمئن شوید تلفنی که به آن نگاه می کنید بیش از حد در معرض رطوبت قرار نگرفته است. حتی اگر فروشنده به شما اطمینان دهد که تلفن هنوز تحت مراقبت اپل است، خسارت مایع تحت پوشش ضمانت نیست .

اگر نشانه هایی از آسیب مایع وجود دارد، شما قطعاً نمی خواهید آیفون را بخرید، زیرا تعمیرات بسیار دشوار و گران است. آسیب های مایع آشکارا توسط شکاف های صفحه LCD نشان داده می شوند، اما همیشه این طور نیست.

با بیرون آمدن سینی سیم و درخشیدن یک چراغ در داخل، مطمئن شوید که هیچ گونه قرار گرفتن در معرض نور قرار نگرفته است. یک نشانگر آسیب مایع در آنجا وجود دارد. اگر اصلاً رنگ قرمز مشاهده می کنید، در معرض مایع قرار گرفته است – از معامله دور شوید.

  1. 7. اتصال

آخرین مرحله این است که مطمئن شوید که اتصالات بی سیم گوشی کار می کنند. سیم کارت خود را وارد کرده و یک تماس برقرار کرده و یک متن ارسال کنید.

در صورت عدم کار، تلفن را می توان به یک شرکت مخابراتی که از آن استفاده نمی کنید قفل کرد. خوشبختانه، قفل های حامل اکنون می توانند به صورت رایگان برداشته شوند، اما این در عمل همیشه آسان نیست. برخی از شرکت های حمل و نقل، به ویژه بل، همیشه از این قانون جدید رعایت نمی کنند.

اتصال بعدی Wi-Fi را تست کنید. به تنظیمات> Wi-Fi بروید، و زیر “انتخاب یک شبکه …” نگاهی بیندازید.

اگر تعدادی شبکه وجود دارد، آنتن Wi-Fi خوب است. اگر فقط یک یا دو نفر به وجود بیایند یا اصلاً هیچکدام نباشند، ممکن است مشکلی پیش بیاید.

در آخر، بلوتوث را تست کنید. به تنظیمات> بلوتوث بروید و در صورتی که قبلاً نبود، آن را تغییر دهید. چند دستگاه باید قابل کشف باشند.

اگر هیچ یک از اینها پیش نیامد، فقط می تواند این باشد که هیچ دستگاه بلوتوثی در منطقه وجود ندارد. به همین دلیل ایده خوبی است که وسیله ای از خودتان بیاورید.

اگر هیچ یک از این تست ها با شکست مواجه شوند، شما احتمالاً نمی خواهید آیفون را بخرید. اگر به نظر می رسد مشکل جزئی باشد، اگر فکر کنید این چیزی است که می توانید با آن زندگی کنید، فرصتی برای قیمت پایین تر است. از بهترین قضاوت خود استفاده کنید.

شاید این مطالب برای شما جالب باشد:

نحوه انتخاب تلفن هوشمند برای خرید اقساطی گوشی

خرید اقساطی آیفون 11 و بررسی های آن

همه چیز راجع به فروش اقساطی آیفون

خرید اقساطی آیفون به جای گوشی های اندرویدی

در خرید آیفون استفاده شده در سال 2020 از چه چیزی باید جلوگیری کنیم

جدا از همه چک های ذکر شده در بالا ، تعدادی پرچم قرمز وجود دارد که باید هنگام خرید یک آیفون استفاده شده از آن مراقبت کنید . اگر به هر یک از این موارد توجه کردید، آنها را به عنوان علامتی از این که ملاقات با فروشنده ممکن است ارزش وقت شما را نداشته باشد، داشته باشید و در واقع ممکن است خطرناک باشد.

فروشنده بیش از حد مشتاق است تا با شما ملاقات کند یا قیمت باورنکردنی کم است

آنها می گویند که خارج از شهر هستند و می خواهند تلفن را برای شما ارسال کنند پس از پرداخت آنلاین آنها

تلفن “با نام تجاری جدید در جعبه” به فروش می رسد – احتمالاً به سرقت رفته یا بسته بندی مصنوعی شده است بنابراین نمی توانید آن را آزمایش کنید

فروشنده نمی تواند به تمام سوالات شما در مورد تلفن پاسخ دهد زیرا آنها “آن را برای یک دوست می فروشند”

آنها به شما اجازه نمی دهند نقطه دیدار را تنظیم کنید

اگر در هر لحظه احساس کردید که برای بستن معامله عجله کرده اید یا اصلاً در حال برداشتن هرگونه لکه های عجیب و غریب هستید، به غرایز خود اعتماد کنید. تعداد زیادی از گوشیهای استفاده شده در آنجا وجود دارد. برای خرید یک آیفون استفاده شده تسویه حساب نکنید، مگر اینکه 100٪ از خرید خود احساس راحتی کنید.

خرید یک آیفون استفاده شده از طریق طبقه بندی آنلاین می تواند کمی جنجال آور باشد، اما پس انداز بعضی اوقات می تواند باعث ارزشمندی شود. اگر در هر نقطه ای از این موضوع دلگیر شوید، ما در اینجا در باغ با انتخاب گسترده ای از آیفون ها و Androids در انتظار شما خواهیم بود، همه آنها کاملاً آزمایش شده و تحت پوشش ضمانت رایگان ما هستند .

از فروشگاه ما دیدن کنید، با ما تماس بگیرید، ایمیل بفرستید، یا به نظرات دسترسی پیدا کنید ، و ما به شما کمک می کنیم تلفن خود را که به آنها اعتماد دارید تنظیم کنید.

خرید اقساطی آیفون

اگر می خواهید گوشی مورد علاقه تان را خریداری کنید اما هزینه آن برای شما بالاست می توانید از شرایط خرید اقساطی فروشگاه ما استفاده نمایید. خرید اقساطی گوشی به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین ها را برای خودتان خریداری نمایید.

با اعتماد به فروشگاه اقساط کالا صاحب برترین ها شوید.

شماره تماس جهت مشاوره رایگان و خرید محصولات:
۰۲۱-۷۷۹۷۳۵۳۹ و ۷۷۹۷۳۱۶۳-۰۲۱

در خبرها

ارسال دیدگاه

X