فروش اقساطی آیفون | فروش اقساطی گوشی

آخرین اخبار دنیای دیجیتال

خرید اقساطی آیفون 11، همه چیز راجع به ios 13

خرید اقساطی آیفون 11، همه چیز راجع به ios 13

خرید اقساطی آیفون 11، همه چیز راجع به ios 13

خرید اقساطی آیفون 11، همه چیز راجع به ios 13: این که آیا شما آیفون 11، 11 Pro یا 11 Pro Max  را دارید، چیزهای زیادی برای کشف وجود دارد.

iOS 13 با تعدادی از ویژگی های جدید(از جمله حالت تاریک) همراه با برخی نسخه های جدید از ویژگی های قدیمی همراه است. بنابراین، چه آیفون 11 و چه 11 Pro یا 11 Pro Max را به دست آورده اید، چیزهای زیادی برای کشف وجود دارد.

البته، اگر شما از چند مدل آیفون قبلی برخوردار هستید و iOS 13 را هم اکنون اجرا می کنید، هنوز هم بسیاری از این ویژگی ها و نکات کاربرد دارد. بنابراین یک فنجان چای بردارید، بنشینید و برخی از این نکات را پیدا کنید و واقعاً با جدیدترین نرم افزار آیفون خود به آشنا شوید.

صفحه اصلی و صفحه نمایش

تنظیم مجدد نمادهای صفحه اصلی:

اکنون که دیگر صفحه نمایش حساس به فشار وجود ندارد، برخی از اقدامات فشار طولانی و فشار لمسی تغییر کرده اند. دو روش برای تنظیم مجدد نمادهای برنامه شما وجود دارد. یا بر روی یک برنامه فشار دهید و روی “تنظیم مجدد برنامه” در منوی پاپ آپ، یا قبل از ظاهر شدن در فهرست ظاهر، آیکون را فشار داده و بکشید.

فعال کردن حالت تاریک:

به تنظیمات> نمایش و روشنایی بروید و اکنون روی کلید Dark Mode بروید. همچنین می توانید براساس زمان یا طلوع آفتاب / غروب خورشید، آن را تغییر دهید.

از تصاویر پس زمینه برای تاریک شدن با Dark Mode استفاده کنید:

بخش بزرگی از تعمیرات اساسی iOS 13  گزینه جدید حالت تاریک است. با چند تصویر زمینه نصب مجدد، می توانید هر زمان که حالت تاریک فعال باشد، تصویر را تاریک کرده و تغییر دهید. به تنظیمات> تصویر زمینه بروید و انتخاب کنید که ضامن تصویر زمینه تاریک “dims” روشن است. سپس بر روی “انتخاب تصویر زمینه جدید” ضربه بزنید و یکی از “Stills” یا “Live” را انتخاب کنید که در گوشه پایین سمت راست نماد گرفتگی کمی دارد. حال هر زمان که حالت تاریک فعال باشد، تصویر زمینه نیز تاریک می شود.

به سرعت چندین برنامه را به یک پوشه اضافه کنید:

این یکی دو سال است که وجود دارد، اما به جای اینکه به صورت جداگانه انجام دهید، به آرامی یک برنامه را در یک زمان به داخل یک پوشه بکشید، می توانید آنها را به سرعت جمع کنید. طولانی یک برنامه را فشار داده و آن را در بالای نماد دیگر بکشید، سپس به سرعت روی هر برنامه دیگری ضربه بزنید تا یک گروه شناور از برنامه ها تشکیل دهند.

صفحه نمایش استاندارد یا بزرگنمایی:

از آنجا که آیفون 6 پلاس توانسته است بین دو گزینه رزولوشن انتخاب کند، می توانید تنظیمات صفحه نمایش را از استاندارد یا بزرگنمایی تغییر دهید. برای جابجایی بین این دو – اگر بعد از تنظیم فکر خود را تغییر داده اید – به تنظیمات> نمایش و روشنایی> نمایش زوم بروید و Standard یا Zoomed را انتخاب کنید.

روشنایی صفحه را تنظیم کنید: 

یا مرکز کنترل را ایجاد کنید – با کشیدن از گوشه سمت راست بالای صفحه – و نوار لغزنده روشنایی صفحه را تنظیم کنید، یا به تنظیمات Display & Brightness< بروید.

فعال کردن صفحه نمایش : True Tone برای این که صفحه نمایش آیفون به طور خودکار تعادل رنگ و دمای آن را تنظیم کند تا با نور محیط اتاق مطابقت داشته باشد است، به مرکز کنترل بروید و طولانی فشار دهید. صفحه کشویی روشنایی صفحه را فشار دهید. اکنون روی دکمه True Tone ضربه بزنید. همچنین می توانید به تنظیمات> نمایش و روشنایی بروید و سوئیچ “True Tone” را تغییر دهید.

شاید این مطالب برای شما جالب باشد:

اگر به دنبال خرید اقساطی گوشی S20 هستید بخوانید

راهنمای خرید اقساطی گوشی سامسونگ گلکسی S20: همه چیزهایی که باید بدانید

خرید اقساطی گوشی سامسونگ a51

همه چیز راجع به خرید اقساطی آیفون دست دوم

صفحه نمایش True Tone اپل چیست؟

Size Text  و Bold Text  :

برای تغییر اندازه پیش فرض متن، به تنظیمات> Display & Brightness  بروید، سپس قبل از تنظیم نوار لغزنده، گزینه “اندازه متن” را انتخاب کنید تا اندازه تغییر کند. در زیر “اندازه متن” ضمنی برای متن جسورانه پیدا خواهید کرد، اگر متن استاندارد را برای خواندن پیدا کردید، آن را روشن کنید.

Night Shift:

گزینه ای به نام Night Shift وجود دارد که نور آبی را کاهش می دهد و به آرامش چشم شما کمک می کند. مرکز کنترل را بیاورید، سپس بلندگوئی روشنایی صفحه را فشار داده و دکمه Night Shift  را انتخاب کنید.

کاغذ دیواری جدید را انتخاب کنید: 

مانند سایر آیفون های جدید، اپل ارائه تصویر زمینه خود را برای مدل های جدید کاملاً بازسازی کرده است. تصاویر زمینه جدید در تنظیمات> تصویر زمینه وجود داشته باشد. در اینجا گزیده ای تازه از تصاویر پس زمینه Dynamic و Live را پیدا خواهید کرد.

حذف برنامه ها: 

از آنجا که به روزرسانی iOS 11 در 2017 اپل به شما اجازه داده است برنامه های پیش فرض اپل مانند سهام، قطب نمای و سایر موارد را حذف کنید. برای این کار، به سادگی روی نماد برنامه ضربه بزنید و نگه دارید تا زمانی که شروع به تکان دادن کند و سپس روی “x” ضربه بزنید. از شما خواسته می شود تصمیم خود را تأیید کنید. برای برگرداندن آنها، کافیست برنامه مورد نظر را در فروشگاه App جستجو کنید.

عکس های برش و نشانه گذاری: 

یک تصویر از صفحه بگیرید، سپس یک تصویر پیش نمایش کوچک در گوشه پایین سمت چپ ظاهر می شود. روی آن ضربه بزنید و سپس از ابزارهای نشان داده شده برای ترسیم ، نوشتن یا برش تصویر استفاده کنید.

رد کردن پیش نمایش تصویر صفحه: 

برای پیش نمایش تصویر کوچک صفحه نمایش از صفحه نمایش خود خارج شوید، فقط انگشت خود را به سمت چپ بکشید. هی پیشو! آن رفته.

به سرعت به تنظیمات Wi-Fi بروید:

بر روی نماد تنظیمات فشار دهید تا پیوندهای سریع به تنظیمات باتری ، تلفن همراه ، Wi-Fi و بلوتوث فاش شود. این حرکت پرش به تنظیمات بی سیم را بسیار سریع می کند.

فروش اقساطی آیفون

اگر شما هم از دوست داران و طرافداران آیفون هستید و دوست دارید این گوشی را در دست داشته باشید اما به دلیل قیمت بالای آن نمی توانید، ما این مشکل را برای شما حل کرده ایم. شما عزیزان می توانید با خرید اقساطی گوشی آیفون به راحتی صاحب گوشی تلفن همراه مورد علاقه تان شوید و هزینه آن را به صورت کاملا اقساطی پرداخت نمایید.

با اعتماد به فروشگاه اقساط کالا برترین ها را در دست خواهید داشت.

شماره تماس جهت مشاوره رایگان و خرید محصولات:
۰۲۱-۷۷۹۷۳۵۳۹ و ۷۷۹۷۳۱۶۳-۰۲۱

در خبرها

ارسال دیدگاه

X