فروش اقساطی آیفون | فروش اقساطی گوشی

آخرین اخبار دنیای دیجیتال

خرید اقساطی گوشي های موبایل

خرید اقساطی گوشي های موبایل

خرید اقساطی گوشي های موبایل

خرید اقساطی گوشي های موبایل : iOS یا Android: کدام سیستم عامل بهترین است؟  سیستم عامل (OS) نرم افزاری است که از تلفن شما استفاده می کند. شکل ظاهری رابط تلفن و چه برنامه هایی را می توان شکل داد و نقش مهمی در استفاده از آن آسان دارد.

دو بازیکن اصلی برای انتخاب وجود دارد: iOS (اپل آیفون) و اندروید. اندروید توسط گوگل طراحی شده و توسط طیف وسیعی از تولید کنندگان، از مارک های بزرگتر مانند سامسونگ، هواوی و موتورولا گرفته تا مارک های در حال رشد مانند OnePlus و Honor استفاده می شود.

Android بسته به اینکه چه کسی گوشی هوشمند تولید می کند کمی متفاوت و متفاوت به نظر می رسد و رفتار می کند، اما اساساً اصول یکسان هستند.

مزایا استفاده از آن بسیار آسان است ، بسیار قابل تنظیم و دسترسی به طیف گسترده ای از برنامه ها، بازی ها و سرگرمی های موجود در فروشگاه Google Play را فراهم می کند. همچنین تعداد زیادی تلفن اندرویدی وجود دارد که از بودجه شما انتخاب کنند.

جوانب مثبت در گذشته، اندروید نسبت به گوشی های اپل نسبت به حمله بسیار آسیب پذیرتر بود. هرچند اکنون تأکید بیشتری بر بررسی برنامه های موجود در فروشگاه برنامه و پیش از انتشار سوراخ های امنیتی دارد.

بعضی اوقات تولید کنندگان و ارائه دهندگان شبکه می توانند به روزرسانی های اندرویدی را برای کاربران کند کنند. سیستم عامل iOS همه آیفون ها از iOS استفاده می کنند و برخلاف Android، تجربه استفاده از سیستم عامل تقریباً مشابه هر iPhone که خریداری می کنید، است.

هر سال به روزرسانی های جدید در iOS منتشر می شود، اما برخی از آیفون های قدیمی ممکن است فقط نسخه های قدیمی تر را اجرا کنند – به عنوان مثال، فقط آیفون های iPhone 5s می توانند iOS 11 را اجرا کنند. اگر آیفون شما سازگار نیست، برخی از آخرین برنامه ها، ویژگی ها و بسته های امنیتی معرفی شده توسط اپل را از دست می دهید.

مزایای استفاده آسان و یادگیری سریع، حتی اگر قبلاً از تلفن هوشمند استفاده نکرده اید، آسان است. دسترسی به فروشگاه برنامه فروشگاه اپل را فراهم می کند – جایی که برنامه ها قبل از انتشار مورد بررسی قرار می گیرند، بنابراین می توانید اطمینان حاصل کنید که آنها برای استفاده آنها بی خطر هستند.

خرید اقساطی گوشی

اگر شما عزیزان می خواهید برای خودتان یک گوشی تلفن همراه مناسب به دست آورید اما به دلیل قیمت های بالای نمی توانید این کار را انجام دهید نگران نباشید چرا که شما همراهان گرامی می توانید هر گوشی تلفن همراهی را که مد نظر داشته باشید به صورت کاملا اقساطی از ما خریداری کرده و هزینه آن را با استفاده از چک و سفته پرداخت نمایید.

 

شاید این مطالب برای شما نیز جالب باشد:

خرید اقساطی گوشي بدون هیچ پیش پرداختی – خرید اقساطی گوشي موبایل– فروش اقساطی گوشي بدون هیچ پیش پرداختی– فروش گوشي اقساطی

برای خرید اقساطی انواع گوشی های تلفن همراه می توانید به فروشگاه ما مراجعه کنید.

در خبرها

ارسال دیدگاه

X