فروش اقساطی آیفون | فروش اقساطی گوشی

آخرین اخبار دنیای دیجیتال

فروش اقساطی آیفون: 10 دلیل مردم به جای تلفن های اندرویدی آیفون خریداری می کنند

فروش اقساطی آیفون: 10 دلیل مردم به جای تلفن های اندرویدی آیفون خریداری می کنند

فروش اقساطی آیفون: 10 دلیل مردم به جای تلفن های اندرویدی آیفون خریداری می کنند

فروش اقساطی آیفون: احتمالاً متوجه شده اید که  بحث iOS و اندروید در برخی از گوشه های اینترنت بسیار بزرگ است. طرفداران اندروید برخی موارد بسیار توهین آمیز را در مورد کاربران آیفون فرض می کنند، و طرفداران آیفون اظهارات بسیار ناخوشایندی درباره کاربران اندروید دارند. هر طرف فکر می کند طرف مقابل انتخاب اشتباهی کرده است.

اما استدلال های کوچک، به کنار، دلایل بسیار خوبی برای در نظر گرفتن هر سیستم عامل تلفن همراه وجود دارد، این بدان معنی است که علیرغم تصور برخی از مشتریان اندرویدی، دلایل محکمی برای خرید آیفون وجود دارد. دلایلی نه چندان مهم نیز وجود دارد. برخی افراد آیفون را انتخاب می کنند زیرا به دلیل افسانه های قدیمی در مورد iOS قرار می گیرند، یا به دلیل اینکه فرضیه های اشتباهی درباره نحوه مقایسه سیستم عامل اپل با گوگل انجام می دهند.

با این وجود دلایل زیادی وجود دارد که چرا مردم از طریق بسیاری از تولیدکنندگان تلفن های اندرویدی را از طریق دستگاه انتخاب می کنند. آیا می خواهید از دلایل واقعی این که چرا برخی افراد به جای تلفن های اندرویدی آیفون خریداری می کنند، بدانید؟ در ادامه بخوانید تا برخی از دلایل محبوب تر برای همراهی با تلفن از اپل به جای یکی از سازندگان برتر اندرویدی را بررسی کنید. فقط ممکن است تعجب کنید

  1. آنها iOS را بیشتر از اندروید دوست دارند

زنی که یک آیفون را در دست دارد

اگرچه برخی از طرفداران اندرویدی نمی توانند آن را تصور کنند، اما بعضی از افراد واقعاً iOS را دوست دارند در حقیقت، حتی عده ای نیز وجود دارند که هر دو سیستم عامل موبایل را امتحان کرده اند و هنوز iOS را بیشتر از اندروید دوست دارند. شاید این رابط کاربری و طراحی اپل باشد که آنها را به سمت خود جلب می کند. شاید دوست داشته باشند چقدر ساده است که یک آیفون را از جعبه کار خارج کند یا اینکه نیازی به وقت لازم برای سفارشی کردن یک گوشی جدید نیست. شاید آنها از ویژگی هایی مانند  سیری خوششان  بیاید یا طرفداران برخی از برنامه هایی هستند که در آیفون جدید از قبل نصب شده اند. برخی فکر می کنند اندروید یک سیستم عامل برتر است و برخی دیگر سیستم عامل iOS را بهتر می پسندند.

  1. آیفون ها از همه برنامه هایی که بیشتر مردم می خواهند پشتیبانی می کنند

آیفون های ردیف در یک فروشگاه

برخی از افراد به جای تلفن Android، آیفون را انتخاب می کنند زیرا از قبل می دانند که می توانند همه برنامه های موردعلاقه خود را در فروشگاه App iOS دریافت کنند

یکی از دلایلی که مردم برای خرید گوشی های هوشمند دارند دسترسی به دنیای گسترده برنامه ها هستند. برای بهتر یا بدتر، اکثر برنامه های فوق العاده معروف که در مورد آنها آنلاین می خوانید یا اخبار را می شنوید در فروشگاه App iOS موجود است. صد در صد صحیح نیست که همه برنامه های جالب منحصر به فرد در iOS باشد یا اینکه همه آنها ابتدا به iOS می روند. اما App Store یک کارت طراحی غیرقابل انکار برای آیفون است. بنابراین اگر براساس پشتیبانی آن برای برنامه هایی که می خواهید بارگیری کنید، یک پلتفرم را انتخاب می کنید، احتمال اینکه با یک آیفون راحت باشید، بسیار خوب خواهید بود.

  1. آنها موانع امنیتی (درست و نادرست) درباره امنیت IOS شنیده اند

برخی از افراد به جای اینکه تلفن Android را امتحان کنند با آیفون می چسبند زیرا ادعاهای مبالغه آمیز درباره امنیت سیستم عامل اپل شنیده اند

یکی از بزرگترین اسطوره ها درباره سیستم عامل iOS این است که سیستم عامل در برابر بدافزارها مصون است. به راستی، برنامه های iOS هنوز هم می توانند به بدافزار آلوده شوند، و استفاده از شبکه های Wi-Fi رایگان به همان اندازه خطرناک برای iOS است که در اندروید وجود دارد. با تشکر از ادعاهای دروغین درباره امنیت iOS و عناوین بیش از حد درمورد قطعه قطعه شدن Android یا وضعیت بروزرسانی آن، کاربران محتاط گاهی اوقات آیفون را انتخاب می کنند زیرا فکر می کنند از تلفن اندرویدی امن تر و ایمن تر است. و در یک سناریو بدترین حالت ، بسیاری از مردم می دانند که می توانند آیفون خود را برای کمک به یک فروشگاه اپل ببرند – گزینه ای که هنگام خرید تلفن اندرویدی آنالوگ دقیقی وجود ندارد.

  1. آیفون ها با سایر دستگاه های اپل خوب بازی می کنند

برخی افراد آیفون را انتخاب می کنند زیرا در حال حاضر دستگاه های دیگر اپل در خانه دارند

اگر در حال خرید یک تلفن هوشمند جدید هستید و در حال حاضر محصولات اپل مانند Mac یا iPad را در خانه خود دارید، منطقی است که حداقل فکر کنید قصد خرید با یک آیفون را دارید. برنامه های شخص ثالث متنوعی وجود دارد که می توانید از طریق سازندگان مختلف از دستگاه های خود استفاده کنید. به عنوان مثال، اگر از یک آیفون و مک استفاده می کنید، می توانید از ویژگی هایی که اپل در سیستم عامل ها پخته شده بهره ببرید تا فعالیت و اطلاعات شما از یک دستگاه اپل به وسیله دیگر راحت شود.

 

شاید این مطالب برای شما عزیزان نیز جالب باشد:

فروش اقساطی آیفون (بهترین آیفون ها قسمت چهارم)

فروش اقساطی آیفون (بهترین آیفون ها قسمت سوم)

فروش اقساطی آیفون (بهترین آیفون ها قسمت دوم)

فروش اقساطی آیفون (بهترین آیفون ها قسمت اول)

 

5- آنها قبلاً صاحب آیفون بودند

افرادی که از آیفون های جدید استفاده می کنند

برخی از افراد صرفاً به دلیل اینکه قبلاً یک آیفون خریداری کرده اند  آیفون خریداری می کنند

اگر از قبل آیفون دارید، احتمالاً خیلی خوب است که در آینده نیاز به خرید یک آیفون دیگر داشته باشید. تعداد زیادی از افراد از iOS به Android (و برعکس، Android به iOS) تغییر می کنند. اما بیشتر مردم با وضع موجود بسیار راحت هستند. به حدی نیست که جابجایی بین iOS و Android دشوار باشد.  اما انجام این حرکت فقط به زدن داده ها و پرونده های شما احتیاج دارد و معمولاً در فرآیند انتقال داده ها عیب یابی وجود دارد. احتمالاً به نظر نمی رسد برای کاربر معمولی تلفن هوشمند که حتی علاقه مند به اتخاذ وقت برای تنظیم تنظیمات تلفن جدید در یک سیستم عامل است که از قبل می داند چگونه از آن استفاده کند، جذابیتی ندارد.

  1. آیفون ها به راحتی قابل تشخیص هستند

آیفون یک دستگاه بسیار قابل تشخیص است

بیشتر علاقه مندان به فناوری می توانند در مورد جالب ترین تلفن های سال صحبت کنند. و وقتی وارد یک فروشگاه الکترونیک می شوند، می توانند موارد مورد علاقه خود را از میان گزینه ها انتخاب کنند. اما برای هر کسی که اخبار مربوط به پرچمداران را دنبال نمی کند، بیشتر گوشی های هوشمند به همین شکل نگاه می کنند. (در حقیقت، تلفن های هوشمند نیز برای افراد وسواس فنی بسیار کسل کننده شده اند.) تشخیص iPhone بسیار ساده است. بنابراین بدون شک، برخی افراد آیفون را انتخاب می کنند، زیرا تنها دستگاه های آشنا در میان مجموعه های مختلف انتخاب های دیگر هستند.

  1. آیفون ها با نرم افزارهای تبلیغاتی اضافه شده توسط شرکت حمل کننده بسته بندی نشده اند

یکی از اشکالاتی که در استفاده از تلفن اندرویدی وجود دارد، حتی اگر عاشق پلتفرم گوگل و برنامه ها و خدمات آن باشید، حامل خرید گوشی خود از طریق آن است که احتمالاً انواع برنامه ها و bloatware های خاص خود را اضافه خواهد کرد. این مشکلی در آیفون نیست – شما می توانید هنگام تنظیم تلفن جدید خود، برنامه های ناخواسته اپل را حذف کنید. در تلفن های Android بسیاری از برنامه هایی که توسط شرکت مخابراتی نصب شده اند هرگز قابل حذف نیستند. به نظر نمی رسد وقتی یک تلفن کاملاً جدید دارید یک مشکل بزرگ به نظر برسد. اما وقتی یک یا دو سال دارید و به فضای ذخیره سازی بیشتری نیاز دارید، دیگر نمی توانید با مهربانی به آن برنامه ها نگاه کنید.

8- آنها فکر می کنند که یک آیفون بیشتر از یک تلفن Android باشد

آیفون ها در طول پیش نمایش مطبوعاتی از پرچمدار جدید فروشگاه اپل نمایش داده می شوند

برخی افراد فکر می کنند که سالهای بیشتری می توانند از آیفون استفاده می کنند

برای افرادی که دوست دارند یک تلفن هوشمند بخرند و سپس آن را نگه دارند تا زمانی که خیلی کند یا قدیمی نباشد، قابل استفاده باشد، یک آیفون ممکن است یک انتخاب جذاب تر از تلفن اندرویدی باشد. چرا؟ اپل سالها پس از انتشار، از حمایت از مدل های قدیمی شهرت دارد. مطمئناً، نسخه جدیدی از iOS در iPhone 3 ساله به اندازه مدلهای جدید کاملاً مناسب نخواهد بود. اما حداقل آن مدل قدیمی می تواند بروزرسانی را دریافت کند. با تشکر از برنامه های آهسته تولید کنندگان اندرویدی، برخی از مصرف کنندگان مطمئن نیستند که آیا تلفن جدیدی که اکنون جدید است، پشتیبانی می شود تا زمانی که بخواهند از آن استفاده کنند، پشتیبانی می شوند، که باعث می شود آیفون مانند انتخابی مطمئن تر باشد.

شاید این مطالب برای شما عزیزان نیز جالب باشد:

خرید اقساطی آیفون: آیفون ها از گذشته تا کنون

خرید اقساطی آیفون SE

فروش اقساطي گوشي سامسونگ بدون چک

فروش اقساطي گوشي بدون چک

  1. به نظر می رسد که فروش آیفون ها نسبت به تلفن های اندرویدی آسان تر است

برخی افراد به جای تلفن های اندرویدی آیفون ها را انتخاب می کنند زیرا به نظر می رسد اگر فقط بخواهند آن را برای یک یا دو سال نگه دارند، فروش آیفون راحت تر است

اگر از طرف دیگر، یک خریدار به فکر نگه داشتن تلفن جدید برای یک سال یا بیشتر باشد و سپس آن را برای خرید گوشی جدید بفروشد، به نظر می رسد که یک آیفون وسیله ای آسان تر برای مقابله با آن است. آیفون ها، به ویژه نسخه های نسبتاً اخیر در شرایط خوبی، ارزش خود را نسبتاً مناسب نگه می دارند. بنابراین اگر روش خرید شما این است که یک تلفن قفل نشده خریداری کنید و سپس هنگامی که می خواهید یک گوشی جدید خریداری کنید، آن را بفروشید، به نظر می رسد انجام آن با یک آیفون راحت تر از بسیاری از تلفن های اندرویدی باشد (حتی اگر برخی پرچمداران اندرویدی ارزش خود را حفظ کنند).

  1. آنها در حال مقایسه تلفن بر اساس مشخصات اولیه نیستند

درست است اگر iPhone را با گوشی های رده بالا اندرویدی که در همان سال عرضه می شوند مقایسه کنید، گوشی های اندرویدی غالباً در مناطق کلیدی به مشخصات بهتر دسترسی دارند. نحوه اندازه گیری این مشخصات (و چگونگی عملکرد مؤلفه های مورد نظر) در صورت اجرای برنامه های خواستار یا یک بازیگر موبایل مشتاق می تواند مهم باشد. اما برای بسیاری از افراد مشخصات واقعی گوشی اهمیتی ندارد. برخی از افراد آیفون هایی را خریداری می کنند که در برابر گزینه های اندرویدی کاملاً منطبق نیستند زیرا مشخصات آنها را با یکدیگر مقایسه نمی کنند – و لازم نیست. برای اکثر افراد، بیشتر از مشخصات آن تلفن وجود دارد. و این هرگز واضح تر از زمانی نیست که در حال خواندن بررسی گوشی های هوشمند جدید گران قیمت هستید.

فروش اقساطی گوشی

شما عزیزان می توانید جهت خرید اقساطی انواع گوشی های تلفن همراه چه اندروید و چه IOS به فروشگاه اقساط کالا مراجعه کنید و هزینه آن را با استفاده از چک و سفته و در طولانی مدت پرداخت نمایید.

اعتماد شما به فروشگاه اقساط کالا باعث افتخار ما خواهد بود.

شماره تماس جهت مشاوره رایگان و خرید محصولات:
۰۲۱-۷۷۹۷۳۵۳۹ و ۷۷۹۷۳۱۶۳-۰۲۱

در خبرها

ارسال دیدگاه

X