فروش اقساطی آیفون | فروش اقساطی گوشی

آخرین اخبار دنیای دیجیتال

اصلی ترین دلیل کم شدن باتری در آیفون‌ها

اصلی ترین دلیل کم شدن باتری در آیفون‌ها

اصلی ترین دلیل کم شدن باتری در آیفون‌ها

اصلی ترین دلیل کم شدن باتری در آیفون‌ها : عمر زیاد و بالای باتری یکی از مهم‌ترین دلایل استفاده از گوشی های همراه است. بسیاری از کاربران در هنگام انتخاب یک تلفن همراه و یا تبلت است ، مقدار استفاده از باتری موبایل مورد نظر آن را با موبایل های دیگر مقایسه می‌کنند.

 

شرکت اپل مانند همیشه با قرار دادن باتری‌های ظرفیت بالا در کنار بهینه سازی‌های سخت افزاری و نرم افزاری، گوشی های ایفون و محصولات دیگر اپل را به طوری طراحی کرده که باتری آن‌ها برای مدت زمان طولانی‌تری پاسخگوی کارهای شما باشند.قبل از این نیز در وبلاگ اِن آی سی، دلایل دخیل در کاهش عمر باتری مورد  نقد و

بررسی قرار گرفته بودند . با این حال یکی از این دلایل ، تأثیر گذار قابل توجه تری در کم شدن شارژ باتری دارد.

در این میان، عوامل مختلفی در کم شدن زود هنگام باتری موبایل های هوشمند دخیل میباشند که باعث می‌شوند تا تلفن همراه سریع‌تر از شرایط عادی نیاز به اتصال به شارژر را داشته باشد. اما بسیاری از تحلیل گران بر این باور هستند که مهم‌ترین عامل کاهش باتری آیفون‌ها، عدم آنتن دهی درست شبکه موبایل است. آیفون‌ها زمانی که در مکانی با آنتن دهی ضعیف قرار می‌گیرند، به صورت مداوم به دنبال قوی‌ترین شبکه وانتن موبایل موجود می‌گردند که این مسئله باعث می‌شود تا سطح باتری به طرز قابل توجهی کاهش پیدا کند و پایین بیاد .

بسیاری از پژوهشگران به کاربران توصیه می‌کنند تا زمانی که در مکان‌های با آنتن دهی ضعیف و پایین قرار دارند، آیفون خود را در حالت AirPlane Mode قرار دهند. بدون شک و تردید کاربران در مکان‌هایی که آنتن دهی ان ضعیف است، امکان برقراری تماس صوتی را ندارند. به همین دلیل، روشن گذاشتن شبکه همراه آیفون‌ها کاری بیهوده به‌حساب می ایند که تنها باعث کاهش میزان شارژ باتری می‌شود.

 

به همین دلیل، به کاربران ایفون شدیداً توصیه می‌شود تا در زمان استفاده از آیفون‌ها در زمان عدم آنتن دهی، حالت AirPlane Mode را روشن کنند. اگر از تلفن همراه دیگری استفاده می‌کنید که اپراتور موبایل در منطقه شما آنتن دهی بهتری دارد، پیش از رفتن به مکان مورد نظر، شماره آیفون خود را روی تلفن دوم خود دایورت کنید.

 

iphones-2018-start-lower-prices

 

در نکات فنی و آموزشی      برچسب ها: , , ,

ارسال دیدگاه

پست های مرتبط

X